Товари для вашої кухні та дому!🍽️

ГУРТ І РОЗДРІБ!


0

Magio

Magio

Бренд MAGIO - це український бренд побутової техніки, яка в основному виготовляється на території Китаю. Наша основна філософія полягає у створенні доступних за ціною та якісних електроприладів для потреб кухонних господарств. Хоча бренд MAGIO відомий на українському ринку ще недавно, вже можна сказати, що з'явилися шанувальники цієї торгової марки.

Обираючи побутову техніку, важливо звертати увагу на якість та ціну. Ми прагнемо виробляти продукцію, яка відповідає найновішим тенденціям, використовуючи тільки сертифіковані матеріали. Ціна на нашу продукцію помітно відрізняється в меншу сторону від відомих брендів, але якість залишається на високому рівні.

Наш асортимент переважно складається з малої побутової техніки для кухні та догляду за волоссям. Ми гордимося невисокою ціною порівняно з конкурентами, оригінальними продуктами з відмінними характеристиками та гарантією якості від виробника та обслуговуванням.

MAGIO - це уважно продумані деталі, зручні у використанні прилади з сертифікованими матеріалами та мінімальним відсотком відмов. Кожен прилад перед відправкою в магазин проходить серію тестів, щоб забезпечити його найвищу якість.