Товари для вашої кухні та дому!🍽️

ГУРТ І РОЗДРІБ!


0

Біол

Біол

Бренд «БІОЛ» - це провідний виробник литої посуди з алюмінію та чавуна в Україні, відомий на ринку країни та Європи понад 18 років.

Наш асортимент включає різноманітні вироби: сковороди, сотейники, гусятниці, каструлі, казани. Ми проводимо дослідження ринку, постійно впроваджуємо інновації та оновлюємо асортимент, що стало основою формування позитивного іміджу ТМ «Біол».

Стратегія розвитку компанії включає:

  • виробництво та забезпечення покупців якісними товари;
  • підтримку довіри клієнтів до продукції;
  • постійне вдосконалення технологій виробництва;
  • розробку нових моделей;
  • підвищення ефективності виробничих процесів;
  • розвиток компанії та розширення на нові ринки завдяки надійності та якості продукції.

В основі кожного виробу ТМ «БІОЛ» - найкращі світові розробки, функціональність, стильний дизайн, зручність використання, екологічно чисті та безпечні для здоров'я матеріали.

Компанію «БІОЛ» засновано в 1999 році. Згодом, на початку двотисячних, компанія запустила перший виробничий ліній. З тих пір компанія безперервно розвивається, впроваджуючи нові технології та випускаючи нові лінійки продукції.

З 2003 року одним із основних напрямків діяльності компанії стало виробництво посуду з високоякісного підходящого для їжі алюмінію з антипригарним покриттям. Крім цього, важливим напрямком залишається виробництво класичної посуди з чавуну.

З 2011 року компанія перейшла на виробництво виробів з антипригарним покриттям без використання шкідливих для організму PFOA (перфтороктанова кислота) та PTFE (політетрафторетилену), що робить посуд Біол повністю екологічно безпечним для людини.

Високий рівень продукції компанії підтверджують численні сертифікати якості, здобуті протягом років роботи, включаючи ISO 90001. Опираючись на безперечну якість своїх товарів, бренд успішно завойовує нові ринки. Наразі продукція компанії успішно продається не тільки в Україні, але й в багатьох країнах ближнього зарубіжжя, а також в Європі.